Centrum Rozwoju Wolontariatu

Centrum Rozwoju Wolontariatu
 • Dojazd z Dworca PKP - tramwajem 22 (przystanek na ul. Stawowej) lub autobusem (przystanek na ul. Dworcowej) 122. Wysiąść należy na skrzyżowaniu ulic Legnickiej i Kwiskiej (jadąc tramwajem można wysiąść też przystanek wcześniej - koło Kauflandu) - ul. Kłodnicka jest równoległa do ul. Legnickiej (po lewej stronie - patrząc w kierunku jazdy tramwaju i autobusu).
  Informacje o odjazdach z Dworca PKP tramwaju 22 i autobusu 122:
  tramwaj 22
  autobus 122
 • Posiłki każdy przygotowuje sobie we własnym zakresie. Dla tych którzy uczestniczą w zajęciach przez całą sobotę - planujemy jeden wspólny, ciepły posiłek (jest on uwzględniony w cenie weekendu szkoleniowego) w przerwie między zajęciami w godz. 14.00-15.00.
  Ci z uczestników którzy uczestniczą tylko w pojedynczych kursach sobotnich a chcieliby skorzystać z tego posiłku prosimy o zgłoszenie zapotrzebowania: biuro@centrumwolontariatu.org.pl . Koszt takiego dodatkowego obiadu to 10 zł.
 • Nie gwarantujemy noclegów we Wrocławiu! Dysponujemy jednak pewną pulą miejsc w budynku Kościoła Chrześcijan Baptystów na ul. Kłodnickiej (sala zbiorowa dla mężczyzn - 19 miejsc oraz pokój 4-osobowy dla kobiet) Jeśli ktoś jest zainteresowany jednym z tych miejsc noclegowych - prosimy to zgłosić Joli Adamskiej biuro@centrumwolontariatu.org.pl
  Cennik za jedno z tych miejsc noclegowych: 18 zł/nocleg + pościel 6 zł
  Meldować można się od godz. 15.00 w piątek.
 • Dodatkowe informacje dotyczące CRW i programu szkoleniowego można uzyskać pisząc na adres: andrzej.horyza@centrumwolontariatu.org.pl
 • Uwaga!! Podczas weekendu 28-29 listopada noclegi w EWST,
  ul.św. Jadwigi 12, dojazd tramwajem nr 10 do Galerii Dominikańskiej,
  a stamtąd 5 min spacerkiem do EWST. Niestety opłata jest wyższa - 40 zł (razem z pościelą).
www.haluksy.biz www.wiekannmanschnellabnehmen.eu www.celulit.com.pl